A2987 NOVA BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2987 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 410kg |